Każdy rodzic wie, że wraz z narodzeniem maluszka musi się wyposażyć w mnóstwo potrzebnych akcesoriów. Absolutnie obowiązkowy jest zakup odpowiedniego termometru. Warto dobrze zastanowić się nad wyborem, aby spełniał dobrze swoje zadanie i był najbardziej komfortowy. 

Termometr Visiofocus 06400

Jest to bardzo ciekawa propozycja. Termometr działa bezdotykowo, przez podczerwień. Wystarczy tylko przystawić go do czoła. Taki sposób pomiaru temperatury jest całkowicie bezinwazyjny i komfortowy dla maluszka. Termometr Visiofocus 06400 jest bardzo popularny na całym świecie. Zgodnie z preferencjami można wybrać skalę Celsjusza lub Fahrenheita. Ponadto warto podkreślić, że jest to całkowicie bezpieczna i higieniczna metoda. Oprócz pomiaru temperatury ciała można także zmierzyć temperatury cieczy lub otoczenia. Odczyt trwa ułamek sekundy.

Visiofocus Smart

Kolejnym ciekawym termometrem, który jest bardzo popularny na całym świecie, jest model Visiofocus Smart. Podobnie jak poprzednik jest to model bezdotykowy, którego działanie jest oparte na zaawansowanej technologii. Można dokonywać pomiaru temperatury ciała, otoczenia lub cieczy. Bardzo ciekawe jest to, że pomiaru można dokonać nie tylko na czole, ale także na powiece. Dzięki, specjalnemu sensorowi odległości możliwe jest ustalenie odpowiedniej odległości, dzięki której można dokonać prawidłowego pomiaru. Nie ma także potrzeby włączania urządzenia, ponieważ zawsze jest ono gotowe do pracy. Więcej o tym modelu tutaj: https://pewnypomiar.pl/produkt/visiofocus-smart-termometr-na-podczerwien/

Visiofocus Mini

Ostatnim modelem z serii Visiofocus, który został tutaj przywołany jest termometr Visiofocus Mini. Również jest to model bezdotykowy, który pozwala na dokonanie dokładnego pomiaru bez konieczności kontaktu z błonami śluzowymi czy skórą. Specjalny system LED dokładnie określa, jaka powinna być prawidłowa odległość między termometrem a skórą. Pomiaru można dokonać już w jedną sekundę. Istnieje także możliwość zmiany typu pomiaru. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here