Przygotowanie wesela to nie lada wyzwanie. W natłoku pracy i obowiązków można łatwo zapomnieć o małych drobiazgach, a jak wiadomo – diabeł tkwi w szczegółach. Warto zadbać o wszystko odpowiednio wcześniej, aby bez stresu i nerwów przeżyć ten wyjątkowy dzień.  Jakie dekoracje stołów na wesele to pytanie, które bez wątpienia spędza sen z powiek niejednej Parze Młodej. W artykule podpowiemy Ci, na co trzeba zwrócić uwagę podczas planowania wesela i jakie elementy będą modne w tym sezonie. Zainspiruj się!

Stół weselny – dekoracje, których nie możesz pominąć 

Dekorując stoły weselne warto postawić na dobrej jakości dodatki. Świeże, poprawnie wykonane bukiety kwiatów to podstawa – w końcu muszą przetrwać całą imprezę i nawet nad ranem wyglądać zjawiskowo. Dobrym rozwiązaniem jest również dobór serwetek w kolorze, który dopasuje się do ogólnego wystroju sali. Spójność dekoracji doda dużo elegancji, a sala będzie wyglądała modnie i stylowo. Świetnym dodatkiem są również świece na stoły weselne. Połączenie świec z polnymi kwiatami to powiew świeżości na sali i nawiązanie do bardzo modnego, rustykalnego stylu. Pamiętaj jednak, aby je dobrze zabezpieczyć – słoiczki na świeczki na wesele powinny być wyższe, aby nie narazić gości na ewentualne urazy. 

Jak udekorować stół Pary Młodej?

Stół Pary Młodej to bez wątpienia najważniejsze miejsce na całej sali weselnej. To ono powinno przyciągać wzrok wszystkich gości i olśniewać oryginalnością, pokazując przy tym charakter Nowożeńców. Eleganckie serwetkiświeży bukiet kwiatów i ozdobna zastawa, to must have dekoracyjny! 

Warto zadbać również o przystrojenie ścianki za Młodą Parą. Delikatne dekoracje podkreślą klimat miejsca, a odpowiednio dobrane dodatki zapewnią spójną całość ze stołem Nowożeńców. Zwiewny, biały materiał, a na nim napis “Para Młoda” to zawsze świetny wybór! Taki lub inny, personalizowany napis z oferty Postwood można również postawić na stół “Młodych” – tam również sprawdzi się doskonale. 

Postaw na oryginalność – stwórz wyjątkowy klimat

Klimat, klimat i jeszcze raz klimat! Wesele i dekoracje ślubne stołu powinny przede wszystkim oddawać charakter Pary Młodej. Mimo że spójne elementy na sali weselnej wyglądają elegancko i z klasą, to w tak ważnym dniu warto dodać coś od siebie. Drewniane napisy na stole weselnym to wspaniały pomysł na dopełnienie dekoracji. Napis “Para Młoda”, nazwisko Nowożeńców, albo ich imiona to niemal obowiązkowy element każdej zabawy. Wspaniałe wzory, które bez wątpienia wpasują się w klimat każdej sali weselnej znajdziesz na postwood.pl. To zdecydowanie klasyczne i eleganckie rozwiązanie!