Personalizowane ubrania dla zwierząt to zdecydowanie niezbędny element wyposażenia domu, w którym mieszka nowoczesny zwierzak. To wyjątkowa propozycja dla wyjątkowego Pupila.

Co wyróżnia ubrania spersonalizowane?

Są wygodne, stworzone z wysokiej jakości materiałów, idealnie dopasowane i miękkie. Świetnie sprawdzą się przez cały rok.

Zastanawiasz się, czy spersonalizowane ubranie dla sfinksa (oraz innych kotów) to rzecz, jaką potrzebuje Twój zwierzak? Jako dumni właściciele kotów rasy sfinks wiemy, że nasze personalizowane ubranka dla kotów to wybór niemal niezbędny w każdym domu, gdzie są sfinksy.

Nie kieruje nami tylko moda

Choć estetyka wykonania oraz niepowtarzalny wygląd naszego zwierzaka są ważne, to kierujemy się przede wszystkim komfortem naszego małego przyjaciela.

Opiekunowie sfinksów, ale też wielu innych kotów wiedzą, że ubieranie zwierzaka bez wątpienia w wielu przypadkach jest konieczne i nie stanowi kaprysu właścicieli. W przypadku bezwłosych zwierząt stało się to już standardowym postępowaniem. Dlaczego? Z prostego powodu. Temperatura ciała kota jest znacznie wyższa niż temperatura ciała człowieka i szczególnie zwierzaki bezwłose mają prawo marznąć i to przez sporą część roku. Dodatkowo ubranie chroni skórę bezwłosych kotów przed poparzeniami słonecznymi oraz brudem.

Jako opiekunowie sfinksów wielokrotnie próbowaliśmy dopasowywać naszym zwierzakom ubranka, jak się szybko okazywało, niedopasowane do rasy. Próbowaliśmy także dopasowywać ubrania psie, gdyż o asortyment koci jest nadal niezwykle trudno. Czasem się udawało, jednak czasem nie. Traciliśmy pieniądze, a nasze zwierzaki były bardzo niezadowolone. Bywało też, że nasz milusiński kończył z otarciami w pachwinach. Stąd narodził się pomysł spersonalizowania produktów dla naszych kocich podopiecznych. Reszta podziała się niemal zupełnie sama.

Certyfikowana jakość

Nasze produkty wykonywane są ręcznie, a materiał użyty do ich produkcji wybieramy z najwyższą dokładnością – jakość i autentyczność potwierdzamy certyfikatem. Przesyłki także pakowane są z dbałością o najmniejsze szczegóły, z wykorzystaniem materiałów ekologicznych. Pełną ofertę znajdziesz tutaj: https://firsthorseonthemoon.com/pies-i-kot/