Firma RemonTech działa na rynku już od pewnego czasu, zapewniając swoim klientom praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie w zakresie przycinania styropianu. Termomodernizacja budynków jest powszechnym zabiegiem i mnóstwo ekip wykonawczych na co dzień pracuje z tym dość wymagającym materiałem. Posiada on świetne właściwości, jednak jest kruchy i trudny w przycięciu. Za pomocą profesjonalnych przecinarek, można to zadanie wykonać natomiast bez żadnych strat materiałowych. Nawet kulki styropianu unoszące się w powietrzu, przestają być problemem. Takie maszyny kosztują od kilkuset do ponad tysiąca złotych, wszystko w zależności od ich ogólnego zaawansowania. W ofercie RemonTech znaleźć można sześć takich maszyn na tyle zróżnicowanych, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie.

Jakie przecinarki w swojej ofercie posiada RemonTech?

Jedną z tańszych maszyn w ofercie, jest między innymi ta: https://www.maszynadocieciastyropianu.pl/przecinarka-do-styropianu/34-maszyna-do-ciecia-styropianu-mds-32b-5903796785289.html. Koszt 770 złotych – co otrzymuje się w zamian? Ta przecinarka do styropianu pozwala na cięcie styropianu mającego 32 cm i 107 długości. Radzi sobie zatem z bardzo grubymi blokami materiału i spełnia oczekiwania osób pracujących przy termomodernizacji.

Metalowe elementy tego urządzenia są aluminium oraz stali kwasoodpornej. Są one zatem odporne na działanie czynników atmosferycznych i maszynę można bez problemu użytkować również na zewnątrz. Wbudowany jest w konstrukcję również bezpiecznik termiczny, zabezpieczający przecinarkę przed przegrzaniem się. Takie elementy są niezwykle istotne, ponieważ wpływają na komfort pracy oraz jej ogólne bezpieczeństwo.

Listwa przysufitowa – ciekawy wyróżnik wnętrz

Styroplast.pl

Droższym modelem za 1260 złotych, jest ten: https://www.maszynadocieciastyropianu.pl/przecinarka-do-styropianu/21-maszyna-do-ciecia-styropianu-mds-52115-5903796785043.html. Maszyna ta umożliwia cięcie styropianu mającego aż 52 cm grubości i 115 cm długości. Model ten także posiada zabezpieczenia termiczne, jest wykonany z odpornych na działanie czynników atmosferycznych materiałów i posiada aż trzy możliwości cięcia (pod odpowiednim kątem).

Jak szybko zwraca się koszt inwestycji w przecinarkę?

Z punktu widzenia osób zajmujących się termomodernizacją, urządzenie to znacznie przyspiesza wykonywanie pracy, czyni ją czystszą i eliminuje straty materiałowe. Biorąc to wszystko pod uwagę, przy stałej pracy, koszt inwestycji może zwrócić się nawet w kilka miesięcy. Warto także na ten zakup patrzeć z punktu widzenia wygody, ponieważ znacznie upraszcza ono wykonywanie obowiązków.

Doczytaj:

https://www.wolczyn.gmina.pl/maszyna-do-ciecia-styropianu-z-oferty-remontech/